Buto interjero fotosesija

Buto interjero fotografavimas – dar gana nauja, tačiau itin perspektyvi fotografijos sritis. Teikiame profesionalią butų interjero fotografavimo paslaugą. Tobulos, Jūsų namus puikiai reprezentuojančios nuotraukos – tai abipusio bendradarbiavimo rezultatas: fotografas parinks apšvietimą, įrangą, detales, suderins techninius niuansus, nufotografuos aplinką, o Jums beliks kruopščiai susitvarkyti namus.

Fotografas pasirūpins:

Tinkamu apšvietimu. Fotografuojant butus, labai svarbu tinkamas apšvietimas. Daugeliu atvejų fotografuojame dieną – kad nebūtų iškraipomos baldų, daiktų spalvos, vaizdas būtų ryškesnis ir tikroviškesnis. Jei bute sumontuotas geras apšvietimas, fotografuojame ir temstant ar jau sutemus.

Kokybiška fotografavimo įranga. Daugelis šiandien fotografuoja mobiliaisiais telefonais, tačiau jų nuotraukų kokybė – toli gražu ne įspūdinga. Deja, paprastas mobilusis niekada neprilygs profesionaliam fotoaparatui. Todėl patikėkite darbą profesionalui, kuris turi aukštos kokybės įrangą ir per ilgus praktikos metus yra perpratęs visas jos naudojimo subtilybes.

Techniniais niuansais. Per buto interjero fotosesiją naudojamas plačiai vaizdą aprėpiantis fotoobjektyvas. Fotografuojant išlaikomos proporcijos tarp lubų ir grindų. Fotografuojama iš skirtingų pozicijų, kad besidomintieji butu susidarytų kuo aiškesnį vaizdą.

Tinkamų aksesuarų parinkimu. Kad butas neatrodytų pernelyg tuščias, sterilus, fotografas padės parinkti jaukumo suteikiančias detales. Interjerą puošia įspūdingos statulėlės, madingi interjero aksesuarai, vazos su pamerktomis gyvomis gėlėmis, stilingos žvakės (gali būti ir uždegtos) ir pan.

Eksterjero fotografavimu. Į buto fotosesiją įeina ir daugiabučio išorės, laiptinės, kiemo ir jame esančių objektų fiksavimas. Buto eksterjero fotografavimas svarbus, nes padeda potencialiems buto pirkėjams ar nuomininkams susidaryti aiškesnį vaizdą, įsitikinti, kad aplinka atitinka jų poreikius. Mes pabrėšime visus buto eksterjero privalumus.

Kuo galite pasirūpinti Jūs iki atvykstant interjero fotografui?

Butą kruopščiai sutvarkykite, paslėpkite kosmetinius trūkumus. Nuvalykite paviršius, išplaukite grindis, priklijuokite atsilupusius tapetus, pašalinkite vaikų ar augintinių „darbelius“. Pasistenkite, kad bute liktų kuo mažiau baldų – jei kambarys gausiai apstatytas, nevenkite kai kurių jų išnešti ar net dovanoti.

• Kad buto interjero fotografavimas būtų sėkmingas, paslėpkite visus asmeninius daiktus – nuotraukas, indus, diplomus, namų apyvokos reikmenis ir kt. Daiktų gausa apsunkina fotografavimą, sudaro netvarkos įspūdį.

Garantuojame, kad buto interjero fotosesija jums atsipirks. Tad dėl fotosesijos susisiekite jau dabar!