Namo interjero fotosesija

Namo interjero fotografavimas – viena seniausių mūsų teikiamų paslaugų, apie kurią klientai atsiliepia ypač palankiai. Kuo naudinga ši paslauga?

Daugelis NT skelbimų šiandien ieško internetu, o skelbimai be nuotraukų – tiesiog neįmanomi. Visgi nuotrauka nelygu nuotraukai: nieko nesakančios, neinformatyvios fotografijos tik sukels dvejonių potencialiam pirkėjui, ir jis užvers paieškos langą. Tuo tarpu aiškios, kokybiškos parduodamo namo nuotraukos padės pristatyti jį geriausiai.

Ne vienas NT brokeris galėtų patvirtinti, kad profesionalios nuotraukos objektą padėjo parduoti kur kas greičiau. Ir atvirkščiai – prastos kokybės pačių darytos fotografijos šiuo atveju veikia kaip šaukštas deguto medaus statinėje.

Namo interjero fotosesija – kas lemia sėkmę?

Patikima technika

Fotografuojant namų interjerą, svarbu geras fotoaparatas, pagal poreikius – papildoma blykstė, trikojis stovas ir kt. Tačiau neužtenka vien tik turėti gerą įrangą – reikia mokėti ją suderinti, nustatyti, priklausomai nuo apšvietimo, sienų spalvos, namo suplanavimo.

Fotografo įgūdžiai

Bet kokį darbą gerai atlieka tik turintys patirties. Namus fotografuojame daugiau nei dešimtmetį, todėl žinome, ką ir kaip fotografuoti. Nuotraukose fiksuojame visumą, kuri labiausiai ir domina klientus. Atrenkame ir koreguojame tik geriausias nuotraukas.

Apšvietimas

Nors interjero fotografas ir pasirūpina apšvietimui skirta technika, vien jos nepakanka, ypač apniukusią dieną ar sutemus. Todėl namuose reikia pakeisti perdegusias lemputes, o fotografuojant įjungti visus turimus šviestuvus. Šviesa sukuria erdvumo ir jaukumo įspūdį, todėl tamsios, blausios nuotraukos nevertinamos nei fotografų, nei pirkėjų.

Tvarka namuose ir kieme

Tvarkinga aplinka padidina turto vertę, maloniai nuteikia. Taigi prieš atvykstant fotografui sutvarkykite namo interjerą ir eksterjerą. Jei namuose, kuriuos ketinate parduoti, tuo metu dar gyvenate, į spintas, spinteles, uždaras lentynas sudėliokite visus nereikalingus daiktus. Kitaip tariant, geriausia, jei nuotraukose matysis tai, ką gaus Jūsų namą perkantis žmogus. Namo eksterjero fotografavimas duos mažai naudos, jei kieme bus nenupjauta žolė ar nesugrėbti lapai.

Primename, kad namo interjero fotografavimas tiks ne tik norintiems parduoti. Profesionalios nuotraukos puikiai reprezentuos interjero dizainerius, kurie nori turėti savo geriausių darbų pavyzdžių.

Kreipkitės jau dabar – tegul Jūsų namas atsiskleidžia netikėčiausiais rakursais!