Biuro interjero fotosesija

Jei fotografuojant butus daugiausiai dėmesio skiriama interjerui, tai sodybų fotografijoje maždaug pusė nuotraukų padaroma viduje, kita pusė – lauke. Kartais vyrauja sodybos eksterjero fotografavimas. Taigi šios nuotraukos padeda perteikti tai, kas parduodamą arba nuomojamą sodybą labiausiai išskiria iš kitų.

Jau keliolika metų fotografuojame NT objektus, tarp jų – ir sodybas, taigi garantuojame kokybę, originalias idėjas, profesionalumą ir operatyvumą. Visos atrinktos nuotraukos sutvarkomos specialiomis programomis, todėl primena fotografijas iš žurnalų viršelių. Fotografuojant laikomasi griežtų kompozicijos principų, todėl nuotraukos – simetriškos ir reprezentatyvios.

Sodybos interjero fotografavimas – ypatinga užduotis net ir patyrusiems fotografams. Taigi į ką kreipiame daugiausiai dėmesio fotografuodami sodybas?

Ypatingi akcentai. Fotografuodami pabrėžiame sodybų išskirtinumą ir vertę kuriančius akcentus – puošnius išskirtinius židinius, senovinius baldus ar autentiškas interjero detales, pavyzdžiui, austas staltieses. Daugelis fotografijų turi akcentus – objektus, kuriuos norime pabrėžti.

Apšvietimas. Dažnai sodybų langai būna mažesni, o vidinės sienos – rąstinės. Todėl į patalpas patenka mažiau šviesos. Fotografuodami sodybas, pasirenkame tinkamą techniką. Prireikus nuotraukos šviesinamos ir ryškinamos. Jos analogiškai šviesios – kaip butų ir namų fotosesijų.

Orientacija į pirkėją. Fotografuodami sodybas, orientuojamės į potencialius Jūsų parduodamo turto pirkėjus. Jei sodyba bus parduodama privatiems asmenims, pavyzdžiui, šeimai, gali būti pateikiama daugiau vaikų žaidimų aikštelės ar mažos pirtelės nuotraukų. Jei sodyba parduodama komerciniais tikslais, tada, pavyzdžiui, fotografijose akcentuojama didelė pirtis, kubilas, atskira virtuvė ar kambarys/kambariai su daugybe miegamų vietų.

Sodybos eksterjero fotografavimą

Sodybos eksterjero fotografavimas – ypatinga paslauga, todėl atvykę į Jūsų sodybą, surandame fotografavimo vertus taškus. Jei neskubate parduoti, atkreipkite dėmesį, kuriuo metų laiku Jūsų sodyba suspindi labiausiai. Galbūt pavasarį galėsime geriausiai įamžinti didelį sodą prie sodybos ir žiedais apsipylusias obelis? Galbūt Jūsų sodybą labiausiai puošia sniegas, o žiemą geriausiai atsiveria plačios erdvės čiuožinėjimui?

Vienas iš sodybos privalumų – didelis sklypas. Taigi sodybos eksterjero fotografavimas turėtų perteikti viso sodybos komplekso dydį. Iš tolimiausio sodybos kampo fotografuojame namą – tai padeda klientams susidaryti aiškesnį erdvės įspūdį.

Reikia sodybos fotosesijos? Susisiekite.